Bal karnawałowy 2021

25 luty 2021

16 lutego w naszej szkole odbył się walentynkowy bal karnawałowy dla klas 1-3. Tego dnia nasza biblioteka zamieniła się w salę balową. Uczniowie rozpoczęli zabawę w godzinach porannych, toteż od rana w naszej szkole roiło się od Wróżek, Księżniczek, Kotków, Rycerzy, Spidermenów, Żołnierzy. Wydarzenie odbywało się dla każdej klasy osobno, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dzieci z nauczycielami i Panią Dyrektor bawiły się w rytm skocznej muzyki. Uczestnicy karnawałowej zabawy brali udział w tańcach – łamańcach, zakręconych korowodach, kółeczkach. Zorganizowano także zabawy muzyczno – ruchowe: „Krążąca miotła”,  „Gąsienice”, „Chocolate”, „Just dance” oraz konkurs „Jaka to melodia”. Miła atmosfera i gorące rytmy porwały wszystkich do prawdziwego karnawałowego szaleństwa. Humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i nauczycielom. Wspólna zabawa przyniosła uczniom wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.