„Światowy Dzień Uśmiechu”

05 październik 2020
W dniu 5.10.2020 po raz drugi obchodziliśmy w naszej szkole  bardzo wesołe i radosne święto -„Światowy Dzień Uśmiechu”. W całej szkole pojawiały się  plakaty z ciekawostkami  dotyczącymi wpływu uśmiechu na życie człowieka, śmieszne sentencje, wesołe emotki. Uczniowie przebrali się w śmieszne, kolorowe stroje. Uśmiechom i radości nie było końca...
Na konkurs plastyczny pt; " Dzień Uśmiechu" wpłynęło wiele, ciekawych i pomysłowych prac. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów i zaangażowania.
Pierwsze miejsce otrzymała praca wykonana przez Natalię i Kaję z klasy VI, natomiast wyróżnienia otrzymali:
Zuzia i Julia W.
Lena K.
Ania K.
Igor S.
Kinga K.
Paulina G.
Nadia W.
Uczniowie wszystkich klas głosowali również na najbardziej uśmiechniętego nauczyciela w naszej szkole. Ten uśmiechnięty tytuł zdobyli ex aequo p. Magdalena Kukuła i p. Wojciech Leśniak. Serdecznie gratulujemy!!!