ERASMUS+ DAY

 

 

    

 

W dniu 1. marca mieliśmy przyjemność spotkać się ze wszystkimi uczestnikami trzech projektów Erasmus+, realizowanych przez naszą szkołę w ramach spotkania integracyjnego Erasmus+ Day. Była to dobra okazja do podzielenia się doświadczeniami, radościami i obawami. Obejrzeliśmy filmiki i zdjęcia z odbytych mobilności, nakreśliliśmy kolejne etapy projektów. W spotkaniu wzięli udział uczniowie oraz ich rodziny, nauczyciele z naszej szkoły oraz dwie nauczycielki z Hiszpanii, co nadało spotkaniu wymiar międzynarodowy. Wszyscy mogli obejrzeć pamiątki przywiezione z 11 krajów partnerskich:  Łotwy, Hiszpanii, Portugalii, Macedonii, Turcji, Finlandii, Włoch, Estonii, Czech, Węgier i Rumunii. Miło się rozmawiało przy kawie i czerwonej herbacie, podarowanej nam przez hiszpańską delegację, delektując się pysznym ciastem oraz hiszpańską szynką na słodkich ciasteczkach.